ریاست موسسه علمی آموزشی کارسنج در نمایشگاه کتاب گفت، افراد جامعه تا زمانی که آموزش‌های لازم را نبینند، نباید انتظار داشت قادر باشند به راحتی از موانع و آسیب هایی که در مسیر زندگی آنها ممکن است ایجاد شود، عبور کنند .

به گزارش خبر گزاری برنا ، حمیدرضا صادقی رییس موسسه علمی آموزشی کارسنج ضمن حضور در نمایشگاه بین المللی کتاب از غرفه های مختلف این نمایشگاه بازدید کرد و در جمع خبرنگاران و مسوولین مراکز عملی گفت: آموزش مهم ترین راهبرد پیشرفت و تحقق اقتصاد مقاومتی است و دنیا به این نتیجه رسیده است که مبالغی که برای آموزش صرف می شود، هزینه نیست بلکه یک سرمایه گذاری برای آینده و تامین کننده منافع جامعه بشری است .

کارآفرین برتر کشور آموزش را کلید توسعه و توانمندسازی جوامع دانست و اظهارداشت: تا نونهالان، کودکان، دانش آموزان و دانشجویان آموزش‌های لازم را نبینند، نباید انتظار داشته باشیم که قادر باشند به راحتی از موانع و آسیب هایی که در مسیر زندگی آنها ممکن است ایجاد شود، عبور کنند و بر این اساس سامانه ارزیابی عملکرد کارسنج کمک شایانی به ارتقاء مبحث آموزش در مراکز علمی نموده است.

همچنین وی با تاکید برنقش موثر آموزش در توسعه کارآفرینی گفت: با توجه به اهمیت کلیدی آموزش و کار آفرینی در اقتصاد نوین ، به جرات می توان گفت که وضعیت بنگاه های اقتصادی به سمتی پیش می رود که بدون کسب آموزش ، داشتن تخصص فنی ، امکان کارآفرینی ، مدیریت و یا حتی کارکردن برای اشخاص میسر نیست و همین امر مسئله آموزش را سرآمد همه ی برنامه ها قرار داده است. برنامه ای که در کشور ما باید هرچه بیشتر توسعه و گسترش یابد.

کارشناس ارشد آموزشی کشور خاطرنشان کرد : تحلیل و ارزیابی عملکرد آموزشی در مراکز علمی بسیار اهمیت دارد و با اجرای این سیاست همواره می توان به اهداف گوناگونی مانند شناخت فرصت ها ، چالش ها ،چگونگی بهره برداری از آنها ، ابداع روش های جدید علمی آموزشی و دستیابی به جایگاه نخست علمی منطقه عمل پوشاند. (466 بازدید)

انتهای مطلب //

بهره برداری از مطالب وب سایت talimi.net با ذکر ماخذ و درج لینك آزاد است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.