معاون اول رییس جمهور ، وزیر صنعت , معدن و تجارت ، استاندار  و هییت همراه ایشان از کارخانه پاکسان تولید کننده محصولات پاک کننده و بهداشتی و کارخانه داروسازی دکتر عبیدی بازدید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری ، دکتر اسحاق جهانگیری  در ادامه برنامه بازدید های خود از چند واحد تولیدی، با حضور در کارخانه پاکسان از خطوط تولید و بسته بندی صابون و پودر شوینده بازدید کرد.
کارخانه پاکسان با داشتن حدود 1000 نفر پرسنل در سال حدود 120 هزار تن پودر، 30 هزار تن صابون، 8 هزار تن کف شوی و بیش از 20 هزار تن مواد اولیه شوینده تولید می کند.
معاون اول رییس جمهور در جریان این بازدید با اشاره به بازدیدهای امروز خود از چند واحد تولیدی گفت: واقعیت صنعتی و تولیدی کشور غیر از آن چیزی است که برخی افراد وانمود می کنند.

مشاور عالی رسانه,اسحاق جهانگیری,وزیر صنعت

 

image3306 معاون اول رِییس جمهور,وزیر صنعت,مجید طلیمی

گفتنی است پس از این بازدید معاون اول رییس جمهور در جلسه ای با حضور مدیران کارخانه داروسازی عبیدی حضور یافت و گزارشی از فعالیت های این کارخانه دریافت کرد.
معاون اول رییس جمهور با اشاره به گزارش های ارایه شده، روند رو به رشد این کارخانه را امیدوار کننده دانست و از مدیران این واحد تولیدی قدردانی کرد.
دکتر جهانگیری با اشاره به فضای مثبت و خوب واحدهای تولیدی و صنعتی خاطرنشان کرد: وضعیت اقتصادی کشور و نیز وضعیت تولید در مسیر خوبی قرار گرفته است و باید سعی کنیم که این فضای مثبت منفی نشود.
وی افزود: اگر همه کمک کنند و با همین فضای مثبت ادامه دهیم، شاهد گزارش ها و خبرهای خوب از بخش تولید و صنعت کشور در ماه های پس از شهریور خواهیم بود.
معاون اول رییس جمهور همچنین با اشاره به بازدید های خود از برخی واحدهای تولیدی و صنعتی در استان های مختلف کشور خاطرنشان کرد: در این سفرها معمولا جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی استان نیز برگزار می شود و موانع پیش روی اقتصاد مقاومتی در استان ها مورد بررسی قرار می گیرد. (470 بازدید)

انتهای مطلب //

بهره برداری از مطالب وب سایت talimi.net با ذکر ماخذ و درج لینك آزاد است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.