عاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو گفت:درسال جاری فرآورده های سلامت محور را با جدیت کنترل خواهیم کرد و محصولات پرمصرف مثل برنج، آرد، لبنیات و فرآورده های گوشتی در اولویت قرار دارند و با جدیت از لحاظ سلامتی کامل کنترل و برنج های وارداتی شناسنامه دار خواهد شد.

رسول دیناروند با بیان اینکه در کنترل برنج های وارداتی کارهای بسیار خوبی انجام شده است، افزود: شناسنامه دار کردن برنج های وارداتی انجام شده و شناسنامه دار کردن برنج های تولید داخل نیز در حال انجام است.

وی تصریح کرد: خوشبختانه برنج های وارداتی از لحاظ سلامتی مشکلی ندارند و سازمان غذا و دارو برای سلامت تک تک محصولات و فرآورده های سلامت محور برنامه های ویژه ای طراحی کرده است.

دیناروند ادامه داد: سازمان غذا و دارو با کوچکترین تخلفی در این زمینه برخورد جدی می کند و متخلفان در هر زمینه ای به مراجع قضایی معرفی می شوند.

به گزارش ایرنا از سازمان غذا و دارو، معاون وزیر بهداشت گفت: با توجه به اینکه تقلبات در همه زمینه ها در کشور توسط افراد سودجو روزبه روز بیشتر می شود سازمان غذا و دارو آزمایشگاه ها را با دستگاه های پیشرفته و مدرن تجهیز خواهد کرد.

دیناروند در مورد شناسایی و پیشگیری از تقلبات جدید اظهار داشت: آزمایشگاه های کنترل سازمان غذا و دارو در سراسر کشور تقویت و مجهز خواهند شد.

(39 بازدید)

انتهای مطلب //

بهره برداری از مطالب وب سایت talimi.net با ذکر ماخذ و درج لینك آزاد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *