ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع هوایی و فضائی که در نوع خود بزرگ ترین رویداد فناورانه صنعت هوائی و فضائی منطقه خاورمیانه محسوب می شود، فردا با حضور مقامات کشوری و لشگری و همچنین ۳۵ تن از سفرای کشورهای خارجی در تهران گشایش می یابد.

در این نمایشگاه 130 شرکت داخلی و 23 شرکت خارجی از کشورهای انگلیس، آلمان، بلژیک، جمهوری چک، سوئیس، ترکیه، چین، ایتالیا، اردن، روسیه و امارات متحده عربی از 4 تا 6 آذر، نوین ترین دستاوردها، پیشرفت ها، تجهیزات، صنایع و قطعات مختلف صنایع هوایی، واحدهای تولیدی، تجاری و تحقیقاتی را به نمایش می گذارند.

در ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع هوایی و فضائی همچنین بسیاری از نهادها، سازمان ها و اردگان های دولتی حضور دارند. در این نمایشگاه پروازهای نمایشی انواع بالگردهای ساخت داخل، عملیات چتر بازی، پرواز انواع کایت، پاراگلایدر، پاراموتور و پرواز نمایشی هواپیماهای سبک و فوق سبک، آبپاش، دو زیست، جایرو و بالگرد انجام خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع هوایی و فضائی ایران در شش بخش تعمیر، نگهداری و اورهال هواپیما، الکترونیک، اویونیک، مخابرات و رادار، صنایع هوایی بدون سرنشین، هوانوردی عمومی و هواپیماهای سرنشین دار، آموزش، استاندارد سازی و مهندسی مشاور، خدمات فنی و قطعه سازی (زنجیره تامین هوا فضا) و فضایی و هوافضا برگزار می شود.

در بخش نرم افزاری این نمایشگاه انواع مختلف سیستم عامل ها، دریافت نرم افزار از طریق wifi، ذخیره اطلاعات در تلفن همراه و امکان مسیر یابی از طریق برنامه های نرم افزاری ارائه می شود.

در بخش سخت افزاری هم تولیدات و صنایع مختلف از جمله هواپیماهای سبک و فوق سبک، انواع بالگردها، ماهواره برها و قطعات مربوط به موتور هواپیماها و موشک ها، سازه های پرنده، قطعات فلزی و غیر فلزی، تجهیزات هوایی و فرودگاهی، ابزارآلات خاص هوایی، سامانه های الکترونیکی، اویونیکی، مخابراتی و راداری، بدنه و دیگر صنایع و تجهیزات نوین صنعت هوایی و فضائی ارائه و در معرض دید علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

قرار است در طول سه روز برگزاری ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع هوایی و فضایی ایران، از چندین محصول جدید صنعت هوایی و فضایی ابداع و تولید شده به دست متخصصان و دانشمندان کشورمان نیز رونمایی شود.

برگزاری 17 کارگاه آموزشی و سه سخنرانی تخصصی و همچنین انجام مسابقات مهیج و علمی هوائی و فضائی برای کودکان و نوجوانان، دانش آموزان و دانشجویان از دیگر برنامه های جانبی این نمایشگاه است.

در طول روزهای برگزاری ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع هوایی و فضائی ایران همچنین برنامه ریزی شده است تا میان شرکت های ایرانی و خارجی چندین قرارداد و تفاهمنامه امضا شود. همچنین چند نفر از وزرای دولت نیز در روزهای نمایشگاه از آن بازدید خواهند داشت.

ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع هوایی و فضائی ایران در سایت ساخت بالگرد واقع در ضلع جنوب شرقی دریاچه خلیج فارس(چیتگر)، انتهای بلوار کاج جنوبی برگزار می شود و از فردا تا 6 آذر هر روز از ساعت 9 تا 18 آماده بازدید علاقه مندان است. (513 بازدید)

انتهای مطلب //

بهره برداری از مطالب وب سایت talimi.net با ذکر ماخذ و درج لینك آزاد است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.