بهره گیری صحیح از فضای مجازی ، ورود به شبکه های اجتماعی و بازاریابی اینترنتی ، از مهم ترین راهکارهای افزایش سهم بازار در عرصه بین المللی است.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران اعلام کرد: استاندارهای شغل و شایستگی در حوزه مدو لباس تدوین شد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی تصویر روز حمید رضا خانپور در حاشیه برگزاری مراسم رونمایی از تدوین رشته آموزشی طراحی مد ولباس ایرانی – اسلامی با اعلام این خبر افزود: یکی از مشاغل پرطرفدار و دارای زمینه اشتغال پایدار ، طراحی مد و لباس و زیر مجموعه های صنعت پوشاک است.

خانپور مدیر کل آموزش

وی گفت:در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی ، اشتغالزایی ، پیوند صنعت و دانشگاه ، حضور منسجم در بازارهای بین المللی و با تلاش مسوولان دست اندرکار ، استاندارد های لازم در حوزه مدو لباس ایجاد شده و ما مصمم هستیم هنر ایرانی – اسلامی باید به سرتاسردنیا عرضه شود.

خانپور ضمن تاکید بر لزوم فرهنگ سازی و برند سازی در حوزه مد ولباس و مقابله با تهاجم فرهنگی تصریح کرد: بهره گیری صحیح از فضای مجازی ، ورود به شبکه های اجتماعی و بازاریابی اینترنتی ، از مهم ترین راهکارهای افزایش سهم بازار در عرصه بین المللی است.

در این مراسم همچنین دکتر مهدی جبراییلی ، رییس دفتر خاورمیانه انجمن علمی مدیران و کارآفرینان حرفه ای اروپا و آسیا عنوان کرد: ایران در حوزه هنر و فرهنگ لباس و پوشش بسیار غنی است و با آینده پژوهی و تزریق مدیریت دانش در راهبرد های مدیریتی ، می توان سیاست های تولید ملی ، اشتغال پایدار جوانان و کارآفرینی را در ایران اسلامی محقق نمود.

مجید طلیمی

(562 بازدید)

انتهای مطلب //

بهره برداری از مطالب وب سایت talimi.net با ذکر ماخذ و درج لینك آزاد است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.