مشاور رسانه ای

مشاوره، طراحی، تولید ، پوشش خبری و هماهنگی لازم جهت  انعکاس و انتشار اخبار از فعالیت ، عملکرد ، مزیت های رقابتی ، رویداد ها ، مراسم و دیگر موارد قانونمند در قالب خبر ، گزارش، مقاله،  یادداشت، مصاحبه اختصاصی به صورت مستقیم و غیر مستقیم در رسانه های پرشمارگان ، پایگاه های خبری ، نشریات ، خبرگزاری ها و صداو سیما .

(پوشش خبری؛ جذاب‌ترین، مهم‌ترین، پیچیده‌ترین و جنجالی‌ترین تکنیک و تاکتیک در راستای توسعه پایدار اهداف دانش بنیان است . اهمیت این راهبرد هوشمندانه ،  با افزایش رسانه‌ها در فضای حقیقی و مجازی ، فناوری های نوین اجتماعی و ارتباطی، نه تنها کم نشده بلکه بیشتر نیز شده است .علاوه بر این؛ افزایش دسترسی‌های مخاطبان به رسانه‌های مختلف و بالارفتن سواد‌‌ آنها  نیز بر حساسیت و اهمیت کار افزوده است.)

مشاوره ، طراحی و برگزاری کنفرانس های مطبوعاتی و نشست های خبری با حضور رسانه های داخلی و خارجی .

تهیه اخبار، طراحی، چاپ و نشر مجله

معرفی کارشناس و متخصص جهت تهیه برنامه های تولیدی صدا و سیما

پوشش تصویری(عکس و فیلم) از مراسم و رویدادها

برپایی و هماهنگی مناسب جهت بازدید خبری مسوولین و کارشناسان از محل فعالیت ، کارخانه و یا پروژه های مورد نظر با پوشش رسانه ای فراگیر .


Sample Heading


برگزاری سمینار و همایش

مشاوره ، طراحی وبرپایی سمینار ، همایش ، گردهمایی های عمومی ، تخصصی و علمی در سطح داخلی و بین المللی با پوشش خبری و رسانه ای گسترده.

اطلاع رسانی ، بازنشر اخبار و رویدادها در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی.

مشاوره ، طراحی ، اجرا و مدیریت ستاد خبری و اطلاع رسانی از حضور در نمایشگاه های داخلی و خارجی.

مشاوره و معرفی شرکت ها، سازمان ها ، بنگاه های اقتصادی ، مدیران و کارآفرینان جهت حضور و پشتیبانی مالی و معنوی از جشنواره ها و رویداد ها در راستای تقویت و تحقق  اقتصاد مقاومتی.


Sample Heading


تحقیق و توسعه

تدوین ، استقرار، اجرا و کنترل پروژه های تحقیق و توسعه (R&D)

 


Sample Heading


تبلیغات محیطی , تبلیغات رسانه ای

ساخت تیزرهای تبلیغاتی، فیلم های صنعتی و هنری


Sample Heading