(مجید طلیمی/مشاورعالی رسانه)

روابط عمومی نوین، پرچم دار توسعه فرهنگ دولت کارآفرین و آینه تمام نمای انتظارت و مطالبات برحق مردم از سازمان‌ها و نهادهایی است که برای خدمت به آن‌ها، تکوین یافته اند.

 

به گزارش دبیرخانه همایش دولت کارآفرین ، رییس انجمن روابط عمومی ایران ، در نخستین نشست تخصصی ” همایش دولت کارآفرین ” که با حضور مدیران روابط عمومی بانک های کشور برگزار شد اعلام کرد : امروزه نقش ارتباطات و روابط عمومی دراستراتژی سازمان، نقشی موثرقلمداد می‌شود و جایگاه روابط عمومی به عنوان ابزار مدیریتی بر مبنای حرکت‌های علمی و حرفه‌ای از مشخصه‌های جدید روابط عمومی درعصر ارتباطات قلمداد می شود.

IMG_0533

دکتر کاظمی دینان به نقل از خبرگزاری تصویر روز اظهار داشت: حضور در نشست ها و هم اندیشی های تخصصی همایش ملی دولت کارآفرین ، فرصتی است مغتنم برای بازبینی هوشمندانه و منصفانه در راه های طی شده، فراز و نشیب های فراوان پیش رو و نیز ترسیم چشم اندازی روشن از آینده که می تواند درخور شان و منزلت ایران اسلامی امروز طراحی و تدبیر شود.

مشاور عالی بانک مرکزی کشور خاطر نشان کرد: بر این اساس ، فعالان حوزه ارتباطات و روابط عمومی با تبیین جایگاه علمی و عملیاتی خویش می توانند گام های موثری در توسعه پایدار فرهنگ دولت کارآفرین و ارتقا ایران اسلامی بردارند. (494 بازدید)

انتهای مطلب //

بهره برداری از مطالب وب سایت talimi.net با ذکر ماخذ و درج لینك آزاد است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.