ششمین همایش بین المللی گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع ، امروز با حضور بیش از 500 کارشناس، محقق، استاد دانشگاه و مهندسان مشاور، پیمانکاران تولید و تامین کنندگان تجهیزات و سیستم های تاسیساتی از ایران و کشورهای آمریکا، کانادا ، فرانسه ، ترکیه ، آلمان، فنلاند ، عمان ، پاکستان و دفتر برنامه محیط زیست ملل متحد در محل پژوهشگاه صنعت نفت برگزار می شود.
به گزارش ستاد خبری ششمین همایش بین المللی گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع ، در این کنفرانس بین المللی که بزرگترین اجتماع علمی و فنی مهندسان تاسیسات کشور و یکی از مهمترین کنفرانس های علمی مطرح منطقه خاورمیانه است، اصلی ترین روش های مصرف انرژهای نوین از جمله انرژی هسته ای ، خورشیدی و دینامیکی بررسی می شود.
قرار است در این کنفرانس که معاونان وزارتخانه های نفت ، نیرو، صنعت، معدن و تجارت، سازمان انرژی اتمی، سازمان بهینه سازی مصرف سوخت و رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی نیز حضور خواهند داشت، از میان 255 مقاله دریافتی 55 مقاله ارائه شود. دبیر علمی ششمین
همایش بین المللی گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع گفت: از همه ظرفیتهای علمی و تحقیقاتی بخش های مختلف کشور بهره گیری می شود.
دکتر عباس عباسی افزود: ظرفیتها و توانمندیهای فراوانی در بین محققان داخلی در حوزه تاسیسات ساختمانی وجود دارد و تلاش می کنیم این همایش بستری برای ارائه این پتانسیل و ایجاد فضایی برای شبکه های تحقیقاتی باشد.
دبیر اجرایی ششمین کنفرانس بین المللی گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع نیز گفت:
تلاش کردیم همه استان ها در آن حضور داشته باشند و هر سال شاهد حضور شرکت کنندگان از سازمان ها و شرکتهای متنوع با دیدگاهها و رویکردهای متفاوتی از سراسر کشور هستیم.
علی شالباف خاطر نشان کرد: یکی از ویژگیهای برجسته همایش بین المللی گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع که آن را از سایر رویدادهای مشابه در داخل کشور متمایز کرده، استقبال و پذیرش آن در فراتر از مرزهای کشور است.
وی اضافه کرد : این همایش را محل تعامل همه دست اندرکاران و بازیگران صنعت می دانیم زیرا بدون حضور همه ذینفعان، امکان ایجاد فضایی برای نوآوری فناوری و رشد خلاقیت وجود نخواهد داشت.

(39 بازدید)

انتهای مطلب //

بهره برداری از مطالب وب سایت talimi.net با ذکر ماخذ و درج لینك آزاد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *