مجید طلیمی/مشاور عالی رسانه

همایش ملی دولت کارآفرین ، با هدف تجدید پیمان با آرمان های انقلاب اسلامی و درپی تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی اسلامی – بومی و کاربرد محور صورت می پذیرد.

 

به گزارش تصویر روز به نقل از دبیرخانه همایش ملی دولت کارآفرین  ؛دکتر محمد سعید کاویانی در نخستین هم اندیشی تخصصی بیمه و موسسات خصوصی کارآفرین دولت کارآفرین با اعلام خبر فوق افزود: فارغ از موضوعات سیاسی و جناح بندی های مرسوم ، برآنیم تا با برپایی همایش ملی دولت کارآفرین دغدغه های مقام معظم رهبری را یادآوری نموده و در راستای محقق شدن آنها خدمت کنیم.

دبیر همایش ملی دولت کارآفرین گفت: پیشنهادات طرح شده در جهت دستیابی به افق 1404 ، دولت کارآفرین و دانش بنیان در 4 محور فرهنگ اسلامی ، فرهنگ ایرانی ، بررسی تجربیات موفق در جهان و فرمایشات مقام معظم رهبری و امام راحل (ره) تنظیم گردیده و ارایه خواهد شد.

IMG_0905

دکترکاویانی تصریح کرد: بر اساس آمارهای بدست آمده ، 80 % ثروت در کشورهای پیشرفته صنعتی نامشهود . علمی است ، در حالیکه در ایران 12 الی 20 % بیشتر نیست و الباقی سرمایه های فیزیکی و مشهود است و امیدواریم با تقویت ظرفیت های بخش خصوصی در افزایش ثروت علمی و دانش بنیان ایران اسلامی گام بلندی برداریم. (522 بازدید)

انتهای مطلب //

بهره برداری از مطالب وب سایت talimi.net با ذکر ماخذ و درج لینك آزاد است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.